... Home ... Zabieg ... Kontakt ...

PRZED I PO

CERTYFIKAT

MEDIA (ang.)

Polish English French German Italian Russian Spanish


600 263 705

Poznań
Stanisława Strugarka 8
Dr n med Sebastian Kuczyński


Zaplecze technologiczne

Symbioza (dokładniej: komensalizm oportunistyczny), związek organizmów powszechnie występujący w naturze, w świetle zawodu medycyny estetycznej nabiera ludzkich i mechanicznych kształtów. Rezultat kooperacji obu podmiotów ma wpływ na działanie od najdrobniejszych funkcji histologicznych budujących istotę cząstek, po te widziane "gołym okiem" - najistotniejsze dla właściciela owych komórek - wizualne piękno ciała.

Jakość obu składników, czym wyższa, tym bardziej spektakularne przynosi efekty - więc i lekarz i jego narzędzie pracy powinny być zatem jakości najwyższej.

Z dumą prezentujemy Państwu przegląd urządzeń, stanowiących zaplecze technologiczne Gabinetu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Aparaty, które posiadamy spełniają najwyższe standardy nie tylko rynku polskiego, ale europejskiego. Zabiegi prowadzone tymi narzędziami wymagają nie tylko wykształcenia ale wiedzy "a posteriori" - doświadczenia, pracy badawczej - jądra zawodu Lekarza Medycyny Estetycznej.

Zapraszamy wszystkich ceniących siłę zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetologii lekarskiej do przestudiowania urządzeń, w które wyposażona jest Klinika.Jako pionier nieinwazyjnego napinania skóry, Thermage™ jest synonimem zaawansowanej technologii i nieustannych innowacji, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pacjentów, a skuteczność zabiegów Thermage™ potwierdzono w badaniach klinicznych.

Thermage™ to technologia na najwyższym poziomie.

Thermage™ zapewnia naturalny efekt już po jednym, nieinwazyjnym zabiegu bez okresu wyłączenia z normalnej aktywności.

Thermage™ to najwyższej jakości rozwiązanie do zabiegów napinania i konturowania skóry.


Thermage™ to jedyne urządzenie, w którym wykorzystano energię monopolarnych, pojemnościowo sprzężonych fal radiowych (RF). Opatentowana technologia umożliwia głębokie, równomierne nagrzewanie objętościowe, którego nie można uzyskać przy zastosowaniu innych systemów.

Zabiegi z użyciem innych technologii RF, czy urządzeń wykorzystujących źródło światła, obejmują wyłącznie powierzchniowe warstwy skóry, podczas gdy Thermage™ dociera głęboko do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Dzięki unikalnemu profilowi nagrzewania każdej końcówki zabiegowej energia fal radiowych może wnikać na różną głębokość w skórę i tkankę podskórną, wiążąc istniejące włókna kolagenowe i pobudzając produkcję nowych.Wspaniałe rezultaty dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła na obszarze objętym zabiegiem.
Wyższy komfort pacjenta dzięki zastrzeżonej technologii Comfort Pulse Technology™
Satysfakcja pacjenta dzięki wyższemu komfortowi podczas zabiegu i większej skuteczności leczenia

Nowe końcówki zabiegowe zapewniają skuteczniejsze i bardziej równomierne rozprowadzanie ciepła, co zapewnia lepsze ogrzewanie objętościowe tkanek. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie w całym obszarze objętym zabiegiem, przy czym większa objętość tkanki jest ogrzewana do docelowej temperatury. Dane z przeprowadzonego badania klinicznego dowodzą, iż objętość tkanki ogrzana do temperatury zabiegowej z użyciem systemu Thermage™ jest czterokrotnie wyższa niż w przypadku innych dostępnych technologii.

System Thermage™ składa się z pojedynczej platformy i zestawu różnych końcówek zabiegowych, które umożliwiają dostosowanie parametrów zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg może obejmować różne obszary - twarz, oczy, ramiona, dłonie, uda i pośladki. Urządzenie ma wszechstronne zastosowanie – napinanie i konturowanie skóry, kształtowanie sylwetki, tymczasowe zmniejszanie wizualnych objawów cellulitu.

Działania niepożądane są zazwyczaj łagodne i mogą obejmować zaczerwienienie, obrzęk, pęcherze, guzki i w rzadkich przypadkach nieregularności powierzchni.

Specjalna końcówka Thermage Eye Tip 0.25 umożliwia precyzyjne, płytkie nagrzewanie w zabiegach wygładzających i napinających skórę na powiekach i pod oczami, redukcję worków pod oczami, drobnych zmarszczek i kurzych łapek. Pacjenci zyskują młodszy, świeży wygląd.

Thermage to doskonały sposób na wygładzenie i ujędrnienie skóry twarzy, która wygląda młodziej bez ingerencji chirurgicznej, zastrzyków ani rekonwalescencji. Thermage Face Tip 3.0 to wysoko zaawansowana technicznie końcówka zabiegowa do skóry twarzy i szyi, umożliwiająca skrócenie czasu zabiegu i uzyskanie lepszych efektów.

Końcówka zabiegowa Thermage Tip 1.5 przeznaczona jest do zabiegów wygładzających i napinających skórę ust i dłoni.

Końcówka zabiegowa Thermage Body Tip 16.0 o połowę skraca czas zabiegów na ciało i zapewnia wyższy komfort. Pokrycie obszaru zabiegu jest pięciokrotnie szybsze, niż w przypadku końcówek standardowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Comfort Pulse Technology, końcówka Thermage Body Tip 16.0 ustanawia nowy standard zabiegów kształtowania sylwetki i komfortu pacjenta.

W końcówce Thermage Body Tip 16.0 zastosowano technologię Comfort Pulse Technology, nową metodę przekazywania energii, zapewniającą wyższy komfort pacjenta i skuteczność. Rączka do zabiegów na ciało 16.0 Body Handpiece służy do przekazywania energii w krótkich, szybkich impulsach fal radiowych na różnych poziomach energii, które przenikają głęboko w tkankę i rozgrzewają ją do docelowej temperatury na poziomie dobrze tolerowanym przez pacjentów.

Podobnie jak końcówka Thermage Body Tip 16.0, końcówka Thermage Body Tip 3.0 służy do zabiegów konturowania i napinania skóry pozbawionej elastyczności i o nierównej strukturze. Pacjenci chwalą sobie efekt natychmiastowego napięcia i konturowania skóry po zabiegach, których skuteczność stale się poprawia.

Końcówka Thermage Cellulite Tip 3.0 umożliwia głęboką penetrację podskórnych przegród łącznotkankowych, poprawia krążenie i wygładza nierówności, dzięki czemu tymczasowo zmniejsza cellulit.

Aparat MOSAIC™ jest laserem medycznym z certyfikatem CE i FDA, przeznaczonym do zabiegów na skórze. Zasada jego działania polega na tworzeniu wielu bardzo małych, ale głębokich kolumn oparzeń (Necrotic Colums) o gęstości od 100 do 2000 na 1 cm2 skóry.

Strefy oparzeń powstają pod wpływem wiązki lasera światłowodowego Erb:szkło, o długości fali 1550nm, skanowanych losowo lecz jednorodnie (technika sterowanego chaosu) po powierzchni skóry. Głębokość kolumn zależy od energii impulsu i sięga od 0,1 mm do 2 mm.

Jest to w tej chwili najsilniejszy i najbardziej skuteczny aparat tego typu – „Fraxel1500” firmy Reliant osiąga tylko 70mJ na impuls.

Zasadą "micro fractional technology" - techniki mikro punktowej fototermolizy jest zachowanie wysp nieuszkodzonej skóry między kolumnami uszkodzeń wywołanych impulsami laserowymi. Dzięki zachowanej siateczce zdrowej skóry, możliwy jest szybki proces gojenia, bez powstawania ran. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 3 - 5 zabiegów, gdyż z zasady techniki (fraction – ułamek), w jednym zabiegu zniszczeniu ulega tylko od 15% do 30% powierzchni skóry. Pełne efekty odnowy skóry uzyskuje się 4-6 tygodni po zabiegu.

Wskazania do zabiegów prowadzonych laserem MOSAIC™:

atroficzne (zanikowe) blizny potrądzikowe, powypadkowe, pooperacyjne i oparzeniowe
zmiany wywołane fotostarzeniem skóry
zmarszczki, zwłaszcza wokół oczu i ust
melazma
przebarwienia wywołane lekami i działaniem słońca
rozstępy
wiotkość skóry
płytkie zmiany naczyniowe


Zabiegi laserem MOSAIC™ mogą być wykonywane na twarzy, dłoniach, dekolcie, brzuchu i na przedramionach, zarówno u kobiet, mężczyzn (blizny potrądzikowe!), jak i u dzieci (usuwanie blizn pooparzeniowych). Trwają od 10 do 30 min. Przedtem nie trzeba wykonywać testu, natomiast przy zabiegach na twarzy zalecane jest znieczulenie kremem EMLA ( ok.1 godz. przed) lub zastosowanie nawiewu zimnym powietrzem.

Efekty:

Wynikiem zabiegów przy użyciu lasera MOSAIC™ jest regeneracja skóry i usunięcie blizn pourazowych, oparzeniowych i potrądzikowych oraz rozstępów. Spłycenie lub likwidacja zmarszczek, zamknięcie rozszerzonych porów i usuwanie efektów fotostarzenia (przebarwienia i zmarszczki).

Pierwsze rezultaty widoczne są po 3-5 dniach od zabiegu. Uzyskane efekty są porównywalne tylko z głęboką dermabrazją wykonaną laserem CO2 ze skanerem, jednak przy nieporównywalnie mniejszych skutkach ubocznych i 100 razy krótszym czasie gojenia! Należy jednak pamiętać, że w jednym zabiegu laser działa tylko na 10 -20 % powierzchni wybranego obszaru skóry. Pełna jej regeneracja i ostateczne efekty zastaną osiągnięte po zrealizowaniu serii 3 – 5 zabiegów.

Ubocznym działaniem lasera MOSAIC™ jest zaczerwienienie i lekkie oparzenie skóry (jak po opalaniu na słońcu), którego nasilenie zależy od stopnia agresywności zabiegu (tzn. dawki zaaplikowanej energii). Zaczerwienienie skóry i lekki obrzęk zanikają całkowicie po 1 – 3 dniach (w zależności od wybranej głębokości działania). Planując głęboki zabieg (duża energia impulsu > 10mJ i duża gęstość impulsów >500), znieczula się skórę kremem EMLA.

Czas zabiegu zależy od powierzchni, na którą się działa. Największe obejmują np. cały dekolt i szyję, trwają ok.45 min, dłonie – 1 godzinę, policzki - 20min. Do tego należy doliczyć czas na znieczulenie kremem EMLA.

Specyfikacja lasera MOSAIC™:
Typ lasera – światłowodowy laser Erb:szkło ze skanerem, dł. fali - 1.550nm.

Klasa lasera – laser medyczny klasy IV, certyfikaty CE, FDA, rejestracja w polskim UR PLWMiPB.

Energia impulsu, regulowana – od 4mJ do 120 mJ.

Aparat eCO2™ jest laserem medycznym z certyfikatami CE i FDA, przeznaczonym do zabiegów na skórze. Jego zasada działania polega na tworzeniu siatki bardzo wąskich kraterów o gęstości od 25 do 400 na 1 cm2 skóry.

Głębokość wnikania w skórę zależy od energii impulsu i może sięgać 2,5 mm. Energia regulowana jest w zakresie od 4 do 240 mJ na impuls (moc lasera 30W).

W chwili obecnej jest to najsilniejszy i najbardziej uniwersalny fraksyjny medyczny Laser CO2.

Zasadą "micro fractional ablative technology" - techniki mikro punktowej ablacyjnej fototermolizy skóry jest zachowanie wysp nieuszkodzonej skóry między głębokimi kanałami uszkodzeń, wywołanymi impulsami laserowymi. Dzięki zachowanej siatce zdrowej skóry, możliwy jest szybki proces gojenia. Przy zastosowaniu tego lasera znakomite efekty uzyskuje się znacznie wcześniej (1 - 2 zabiegi), niż przy metodzie nieablacyjnej, zwłaszcza w przypadku głębokich blizn i zmarszczek. Efektem ubocznym jest dłuższy czas gojenia – do 7 dni. Dwa tryby pracy – dynamiczny i statyczny, zmienne kształty i wzory pola skanowania, regulowana moc impulsu przy stałej energii oraz dowolne kształty i rozmiary pola skanowania umożliwiają łatwe prowadzenie zabiegów nawet na najtrudniejszych obszarach skóry i gwarantują doskonały jednolity efekt zabiegu.

Wskazania do zabiegów prowadzonych laserem eCO2™:

atroficzne (zanikowe) blizny potrądzikowe, powypadkowe, pooperacyjne i oparzeniowe
zmiany wywołane fotostarzeniem skóry
zmarszczki i wiotkość skóry wokół oczu i ust
melazma
przebarwienia wywołane lekami i działaniem słońca
rozstępy
wiotkość skóry np.: ramion, brzucha
płytkie, rozległe zmiany naczyniowe

Zabiegi laserem eCO2™ mogą być wykonywane na twarzy, dłoniach, dekolcie, brzuchu i na ramionach, zarówno u kobiet, mężczyzn (blizny potrądzikowe!), jak i u dzieci (usuwanie blizn - blizny pooparzeniowe!). Trwają od 10 do 30 min. Przed zabiegiem zalecane jest znieczulenie kremem EMLA.

Efekty:
Jego efektem jest pełna regeneracja skóry, usunięcie blizn, rozstępów, ujędrnienie i pogrubienie skóry, spłycenie lub likwidacja zmarszczek, zamknięcie rozszerzonych porów i usuwanie efektów fotostarzenia skóry. Pierwsze rezultaty widoczne są po 3 dniach od zabiegu. Pełne wyleczenie następuje po 7 – 10 dniach po zabiegu w zależności od jego intensywności. Uzyskane efekty są porównywalne tylko z głęboką dermabrazją wykonaną laserem CO2 jednak przy nieporównywalnie mniejszych skutkach ubocznych i 100 razy krótszym czasie gojenia!

Należy jednak pamiętać, że w jednym zabiegu laser działa tylko na 10 -20 % powierzchni wybranego obszaru skóry. Pełna regeneracja skóry i ostateczne efekty zostaną osiągnięte po zrealizowaniu serii 2 – 4 zabiegów.

Czas zabiegu zależy od powierzchni, na którą się działa. Największe zabiegi obejmujące np. dekolt i szyję, trwają ok.45 min, dłonie – 1 godziny, policzki 20min. Do tego należy doliczyć czas na znieczulenie - do 1 godziny i schłodzenie po zabiegu około 1 godziny. W trakcie zabiegu niezwykle ważna jest obserwacja zmieniającego się stanu skóry.

Laser eCO2™ to najnowocześniejszy medyczny laser CO2, dający spektakularne efekty w medycynie estetycznej.

Specyfikacja lasera eCO2™:
Typ lasera – laser CO2 o długości fali 10 600 nm ze skanerem
Klasa lasera – laser medyczny klasy IV, certyfikaty CE, FDA, rejestracja w polskim UR PLWMiPB
Moc lasera do 30W
Energia impulsu, regulowana – od 4mJ do 240 mJ
Głębokość ablacji: do 2,5 mm przy pojedynczym impulsie możliwość generacji impulsów 2, 3,4 lub 5 krotnie
Minimalna średnica plamki: 120 mikronów
Maksymalny obszar pola skanowania: 14 x 14 mm

Technologia Variable Pulsed Light™, opracowana przez firmę Energist, stanowi najnowszą generację w dziedzinie wykorzystania światła pulsacyjnego w leczeniu niedoskonałości skóry, fotoodmładzaniu oraz trwałej redukcji owłosienia.

VPL™ emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry.

Przy zabiegach usuwania owłosienia następuje pochłanianie czerwonego światła VPL™ przez melaninę zawartą we włosach. Włos podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność mieszka włosowego do regeneracji.

Przy zabiegach odmładzania skóry żółte światło emitowane przez VPL™ pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, wygładzając zmarszczki, zmniejszając rozszerzone pory, wyrównując napięcie i koloryt skóry. VPL™ skutecznie usuwa i redukuje rozszerzone naczynka, trądzik różowaty, blizny po trądziku, przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry oraz działaniem słońca. Łagodne zabiegi odmładzania mogą być przeprowadzane w celu naprawy określonych defektów lub jako część długofalowego programu pielęgnacji skóry.

Przy zabiegach leczenia trądziku aktywnego światło VPL™ stymuluje uwalnianie tlenu w skórze, redukując bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych. Jednocześnie następuje aktywacja produkcji kolagenu, odblokowanie porów i wygładzenie skóry.

Bezpieczeństwo i skuteczność przy wszystkich fototypach skóry

Na każdy impuls energii świetlnej wytwarzany przez urządzenie VPL™ składa się sekwencja szybkich mikroimpulsów, które mogą różnić się liczbą, długością i częstotliwością, indywidualnie dla każdego pacjenta. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać lepszą absorpcję w wybranych warstwach skóry, minimalizując jednocześnie efekt podgrzania tkanek sąsiadujących. Technologia VPL™ umożliwia przeprowadzanie bezpiecznych i efektywnych zabiegów u osób z różnym fototypem skóry i różną strukturą włosów w zakresie szerszym, niż to było dotychczas możliwe.

VPL™ to potwierdzona badaniami klinicznymi bezpieczna technologia, praktycznie bezbolesna i w przeciwieństwie do wielu innych metod zabiegowych nie opiera się na inwazyjnej ingerencji w skórę pacjenta. Nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych, towarzyszących częstoinnym metodom zabiegowym.
Rozbudowany wybór ustawień systemu VPL™ pozwala przeprowadzać zabiegi, które są delikatne, a jednocześnie skuteczne.

Impuls VPL™

VPL™ umożliwia ochładzanie się skóry w czasie każdego impulsu, minimalizując dyskomfort. Skuteczność pokazana na przykładzie sekwencji składającej się z 4 mikroimpulsów.

Systemy VPL™ to komfort i wydajność dzięki:

współpracującym z komputerem inteligentnym głowicom
opcji automatycznego ustawienia optymalnych parametrów zabiegowych
wygodnemu w obsłudze panelowi z kolorowym monitorem dotykowym
ponad 840 różnym wariantom impulsu
sprawnemu systemowi chłodzenia lampy umożliwiającemu nieprzerwaną pracę urządzenia
nowoczesnemu i estetycznemu wyglądowi
ergonomicznej, zwrotnej obudowie wyposażonej w obrotowe kółka z blokadą
wykonaniu zgodnym z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości

Zastosowania kliniczne systemów VPL™:

trwała redukcja owłosienia
terapia fotodynamiczna (PDT)
terapia trądziku aktywnego
powierzchniowe zmiany naczyniowe, teleangiektazje, naczyniaki gwiaździste (spider naevi), trądzik różowaty (rosacea)
łagodne zmiany pigmentacyjne i skórne, plamy słoneczne (sun spots), plamy starcze (age spots), plamy wątrobowe (liver spots)
fotoodmładzanie, wygładzanie zmarszczek,poprawa napięcia i kolorytu skóry

Parametry techniczne:

Źródło światła: lampa błyskowa, komora odbijająca, filtr
Głowice zabiegowe HR: 610 nm – 950 nm na wyjściu, SR: 530 nm – 950 nm na wyjściu
Maksymalna energia impulsu: 255 J
Czas trwania mikroimpulsu: 3 ms, 5 ms lub 7 ms
Liczba mikroimpulsów w sekwencji: od 2 do 15
Czas przerwy między mikroimpulsami: od 1 ms do 20 ms
Czas trwania sekwencji: od 7 do 385 ms
Częstotliwość: maks. 1 Hz
Powierzchnia zabiegowa: 5 cm2 (5 mm x 10 mm)
Panel sterowania: kolorowy monitor dotykowy LCD, system operacyjny Windows XP
Zasilanie: 100 V (6,5 A) – 240 V (3,0 A), 50/60 Hz
Chłodzenie: niezależny system chłodzenia wodą dejonizowaną
Waga: 54 kg
Wymiary: 95 cm x 43 cm x 42 cm

Parametry techniczne głowic:

Głowica HR (Hair Removal)
Długość fali: 610 nm – 950 nm na wyjściu
Filtracja światła: filtr pochłaniający, z chłodzącym płaszczem wodnym
Maks. gęstość energii: 45 J/cm2
Zastosowanie: nadmierne i zbędne owłosienie praktycznie przy wszystkich fototypach skóry, terapia fotodynamiczna P
Głowica SR (Skin Rejuvenation)
Długość fali: 530 nm – 950 nm na wyjściu
Filtracja światła: filtr pochłaniający, z chłodzącym płaszczem wodnym
Maks. gęstość energii: 51 J/cm2
Zastosowanie: teleangiektazje, trądzik różowaty (rosacea), zmiany pigmentacyjne, uszkodzenia posłoneczne, fotoodmładzanie
Głowica A (Acne)
Długość fali: 415 nm / 630 nm – 950 nm na wyjściu
Filtracja światła: filtr dichroiczny, z chłodzącym płaszczem wodnym
Maks. gęstość energii: 25 J/cm2
Zastosowanie: unikalna technologia filtrująca światło umożliwia emisję 2 różnych pasm długości fali, przeznaczonych w szczególności do leczenia trądziku


 

Przegląd pozycji

 • Kontakt
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:47 Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej Adres Poznań Ul. Stanisława Strugarka 8 (Os. Bolesława Śmiałego) Zapisy na zabiegi Dr n med Sebastian Kuczyński, tel.: 600 263 705 E-mail... Więcej
  Klinika
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:36 Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej działa w porozumieniu z Zespołem Poradni Specjalistycznych - NZOZ Med i Dent (alergologia, stomatologia, nefrologia, logopedia, laryngologia,... Więcej
 • Misja
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:37 Naszą misją jest dążenie do stałej przewagi nad konkurencją pod względem dydaktycznym - dzięki uniwersyteckiemu zespołowi praktyków, oraz technologicznym - za sprawą wyposażenia w... Więcej
  Medycyna estetyczna
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:46 Medycyna estetyczna oraz kosmetologia lekarska "Medycyna estetyczna jest stosunkowo nową dziedziną wiedzy medycznej, zajmującą się nie tylko korektą niewielkich defektów urody, nierzadko... Więcej
 • Zaplecze technologiczne
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:47 Symbioza (dokładniej: komensalizm oportunistyczny), związek organizmów powszechnie występujący w naturze, w świetle zawodu medycyny estetycznej nabiera ludzkich i mechanicznych kształtów.... Więcej
  CoolSculpting™
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:50 CoolSculpting™ to urządzenie, które umożliwia skuteczne nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej dzięki kriolipolizie. To, co odróżnia zabieg CoolSculpting™... Więcej
 • Działanie CoolSculpting™
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:51 CoolSculpting™ jest nowością zarówno w Polsce, jak i na świecie. Firma powstała w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, pierwsze publikacje naukowe ukazały się w 2008 roku a sama technika ... Więcej
  Wskazania do zabiegów CoolSculpting™
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:52 Zabieg CoolSculpting™ nie powoduje spadku masy ciała i nie jest przeznaczony do leczenia otyłości, a także nie zastępuje metod inwazyjnych, takich jak liposukcja. Zabieg CoolSculpting™... Więcej
 • Przeciwskazania do zabiegów CoolSculpting™
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:53 Krioglobulinemia; Napadowa hemoglobinuria z zimna, napadowa zimna hemoglobinuria, zespół Donata-Landsteinera; Cold; Schorzenie Reynauda; Ciąża; Implanty; Ostatnio przebyte operacje w obszarze... Więcej
  Przed zabiegiem
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:54 Konsultacje Zabiegi mogą być wykonywane na większych rejonach ciała, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Każdorazowo, przed decyzją o możliwości wykonania zabiegu konieczna jest konsultacja... Więcej
 • Zabieg
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:54 Aby wykonać zabieg, lekarz przykłada aplikator do docelowego obszaru zabiegowego w celu pobrania energii (chłodzenie) z leżącej poniżej tkanki tłuszczowej. Specjalnie opracowany aplikator... Więcej
  Po zabiegu
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:55 Reakcje skóry Zabieg CoolSculpting™ jest całkowicie nieinwazyjny, dzięki czemu można natychmiast powrócić do typowych czynności, takich jak praca lub ćwiczenia fizyczne. Reakcje skóry Na... Więcej
 • Cennik
  Write on niedziela, 09 marca 2014 17:59   Koszt zabiegu  - 900 zł   Więcej
  Prasa {ang.}
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:48 Więcej
 • TV {ang.}
  Write on poniedziałek, 10 grudnia 2012 13:49 Więcej
http://medycyna-estetyczna.pl http://sklep.medycyna-estetyczna.pl http://www.laserowaepilacja.pl https://cosmelan.edu.pl http://www.ulthera.com.pl http://coolsculpting.pl http://www.kosmetologia.edu.pl http://www.kosmeceutyki.kosmetologia.edu.pl